O FIRMIE

Firma PPHU Transkobet powstała w 1984 r. Jej Założycielem był Roman Chudziak.

Obecnie podstawowym profilem naszej działalności jest wykonywanie wszelkiego     rodzaju prac ziemnych. Zakres usług obejmuje przede wszystkim wykopy, sprzedaż piasku, niwelacje terenu, kształtowanie terenu, transport, wyburzanie oraz transport ładunków ponadgabarytowych.

W ciągu kolejnych lat swojego istnienia nasza firma stopniowo rozszerzała zakres swoich usług na rynku budowlano-usługowym. W tym celu sukcesywnie rozwijaliśmy park maszynowy, podnosiliśmy kwalifikacje pracowników oraz wdrażaliśmy nowoczesne    technologie.

Przez ponad 20 lat naszej pracy, z sukcesem zrealizowaliśmy szereg inwestycji, m.in. na terenie Lublina, Świdnika oraz Warszawy. Ponadto, nasze wieloletnie doświadczenie
i bezkompromisowa jakość wykonywanych zleceń, pozwoliły nam na współpracę z wieloma profesjonalnymi firmami z branży budowlanej.

Wieloletnia historia i stały rozwój firmy są najlepszą rekomendacją dla naszych klientów. dającą pewność i stabilność współpracy. Wartości te łączymy z nowoczesnymi technologiami.
Wysoka jakość naszych prac oraz indywidualne podejście do każdej realizacji sprawiły, że zyskaliśmy na rynku grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Od ponad 20 lat działalności, stawiamy przede wszystkim na jakość i terminowość wykonywanych prac, dlatego ogromną uwagę przywiązujemy do sprzętu najwyższej jakości.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym oraz wyspecjalizowanym zapleczem zarówno technicznym jak i lokalowym, dzięki czemu wszystkie usługi świadczymy solidnie, planowo oraz godnie z wymaganiami Inwestora. Posiadamy również niezbędne koncesje na wydobywanie piasku oraz licencje na transport. Dodatkowo dysponujemy własnym składowiskiem.

SPRZĘT

USŁUGI BUDOWLANE

SPRZEDAŻ PIASKU

PRACA

Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które świadczymy były na najwyższym poziomie. Nie zapominany jednak o tym, że to ludzie tworzą firmę, będąc jej największą wartością. Dlatego, jeśli chcesz pomóc nam w spełnianiu naszej misji oraz w realizacji projektów budowlanych na terenie całego kraju, wyślij nam swoje CV na adres

transkobet@go2.pl

Możesz je dostarczyć również osobiście w siedzibie firmy w Łuszczowie Pierwszym.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami:

0 81 750 11 88

informacje kontaktowe

Łuszczów Pierwszy 85 20-258 Lublin
0 81 750 11 88
biuro@transkobet.pl
713-020-57-15